sobota, 28 marca 2009

Sample filtrów Rosco za darmo?

Pewnie pamiętacie post, w którym opisałem sposób na zdobycie darmowych sampli filtrów LEE, które po pewnym czasie przestały być darmowe na terytorium naszego pięknego kraju. Jeśli już uda Ci się zdobyć darmowy próbnik, tutaj znajdziesz informacje o sposobie montażu na lampce błyskowej.

Z komentarzy pod wspomnianym wyżej tematem, dowiedziałem się że firma Rosco rozsyła darmowe próbniki - dotychczas nie otrzymałem żadnego e-maila z zapytaniem o zapłatę więc myślę że przez jakiś czas będzie można się na nie załapać bez niepotrzebnych kosztów. Ponoć mają trochę gorsze wymiary (ciężej przypasować na typową lampkę błyskową), ale zawsze lepiej mieć darmowe filtry, które ciężej dopasować, niż nie mieć żadnych :P Oto odnośnik do formularza na zamówienie darmowego próbnika:

FORMULARZ

Nie wiem jak będzie w przypadku Rosco (osoby, które się nie załapały na darmowe sample LEE wiedzą o co chodzi), ale chyba lepiej nie czekać i zamówić próbnik już teraz.

8 komentarzy:

 1. Dzięki za informacje :)


  PS. Super strona, znalazłem tu sporo ciekawych artykułów DIY.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe ile czasu będzie trzeba czekać na przesyłkę.Ale warto spróbować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamowione ... zobaczymy jak sprawa potoczy sie dalej

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostałem właśnie odpowiedź. Odsyłają do polskiego dystrybutora:
  www.teatrum.com.pl
  +48 22 732 2145

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie też odesłali do dystrybutora, jak na razie napisałem do nich maila z prośbą o próbniki, a co będzie? Okaże się. Pod wieczór zmodyfikuję wpis... chyba ktoś sobie zrobił lekki żarcik komentując mojego posta o próbnikach filtrach LEE.

  OdpowiedzUsuń
 6. o przepraszam żartu żadnego nie zrobiłem! na dowód moge dołączyć foty próbników które otrzymałem. widać jak sie pojawiają zamowienia z polski to zaczynają kombinować podobnie jak lee. chciałem dobrze a jeszcze sie mnie podejrzewa o żarciki. maila z prośbą posłałem nie przez adres na w skrócie "kontakt z nami" tylko na adres który był na karteczce dołączonej do pierwszej przesyłki (ten podany w poście do wątku o próbnikach).

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie chciałem Ciebie urazić, przepraszam. Ciekawi mnie teraz odpowiedź polskiego dystrybutora, do którego wysłałem maila z zapytaniem o próbniki (zaraz po 'przekierowaniu' z centrali Rosco).

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 8. widać jak sie pojawiają zamowienia z polski to zaczynają kombinować

  No to sprobuje z Irlandii :)

  OdpowiedzUsuń