Pokazywanie postów oznaczonych etykietą velocity. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą velocity. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 3 stycznia 2010

[Sprzedam/Zamienię] Tamrac Velocity 8x oraz Canon EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS

Przepraszam za zamieszanie, ekipa allegro usunęła moje aukcje ponieważ napisałem że chętnie w rozliczeniu przyjmę inny sprzęt foto. Zainteresowanych za zamieszanie przepraszam, aukcje wystawię ponownie w najbliższą niedzielę.

Aukcje zostały wznowione


Od czasu do czasu każdy dokonuje zmian sprzętu - ja na święta kupiłem sobie teleobiektyw 70-200 f/2.8, dlatego teraz sprzedaję poczciwego Canona EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS (aukcja z obiektywem) oraz torbę która jest zbyt mała na komfortowe przenoszenie mojej nowej zabawki (aukcja z torbą).

W grę wchodzi zamiana na:

  • sprawny korpus Canon EOS 20D/30D/40D/50D/1D (najlepiej Mark 2 N)

  • jasną szeroką stałkę (coś z zakresu 20-35mm np Sigma 30 /f1.4, Canon EF 35 /f2 itp)

  • jasny zoom szerokokątny (f/2.8)

  • lampę błyskową Canon (430EX mk2, Canon 580 EX mk1) lub Metz 48 AF-1


Trzeba teraz znaleźć coś w zamian... obiektyw mam, ale torbę? Może Ty potrafisz polecić mi jakiś przyzwoity i pojemny plecak/torbę? Chciałbym mieć możliwość zapakowania sprzętu tj: 70-200 f/2.8, trzy stałki, dwie lampy błyskowe, dwa korpusy z gripami (klasy xxD), oraz przyszłościowo jakiś jasny szeroki zoom (np 16-35 f/2.8) + baterie + karty pamięci + wyzwalacze itp drobiazgi... ponoć Tamrac Velocity 10 jest pojemną torbą... ale chyba nie aż tak. Czekam na Twoje propozycje :-)

Obiektyw oraz torba zostały sprzedane


Co nie zmienia faktu, że nadal rozglądam się za sprzętem który wymieniłem w powyższej liście.