Aukcje zostały wznowione
Od czasu do czasu każdy dokonuje zmian sprzętu - ja na święta kupiłem sobie teleobiektyw 70-200 f/2.8, dlatego teraz sprzedaję poczciwego Canona EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS (
W grę wchodzi zamiana na:
- sprawny korpus Canon EOS 20D/30D/40D/50D/1D (najlepiej Mark 2 N)
- jasną szeroką stałkę (coś z zakresu 20-35mm np Sigma 30 /f1.4, Canon EF 35 /f2 itp)
- jasny zoom szerokokątny (f/2.8)
- lampę błyskową Canon (430EX mk2, Canon 580 EX mk1) lub Metz 48 AF-1
Trzeba teraz znaleźć coś w zamian... obiektyw mam, ale torbę? Może Ty potrafisz polecić mi jakiś przyzwoity i pojemny plecak/torbę? Chciałbym mieć możliwość zapakowania sprzętu tj: 70-200 f/2.8, trzy stałki, dwie lampy błyskowe, dwa korpusy z gripami (klasy xxD), oraz przyszłościowo jakiś jasny szeroki zoom (np 16-35 f/2.8) + baterie + karty pamięci + wyzwalacze itp drobiazgi... ponoć Tamrac Velocity 10 jest pojemną torbą... ale chyba nie aż tak. Czekam na Twoje propozycje :-)
Obiektyw oraz torba zostały sprzedane
Co nie zmienia faktu, że nadal rozglądam się za sprzętem który wymieniłem w powyższej liście.